Text size: A-A+

Szkolne eliminacje Małego Konkursu Recytatorskiego klas I-III

8 marca 2023 r. w naszej szkole, jak co roku odbyła się kolejna edycja szkolnych eliminacji Małego Konkursu Recytatorskiego. Wzięło w niej udział 14 recytatorów z klas I-III. Wszyscy recytatorzy występując mieli możliwość kontaktu z kulturą żywego słowa, a także możliwością rozwijania swoich recytatorskich i aktorskich uzdolnień. Chociaż na początku mówili o wielkiej tremie, to wygłaszając ciekawie, barwnie wiersze potrafili doskonale sobie z nią poradzić.

W wyniku obrad jury wyłoniło następujących zwycięzców:

Laura Markiewicz kl. III b
Batalia Kieruzel kl. III a
Liliana Piwowarczyk kl. II a
Hanna Tomaszewska kl. I a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów na szczeblu powiatowym.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 620953Odsłon razem:
  • 37Odsłon dzisiaj:
  • 4456Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content