Text size: A-A+

Szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego ,,Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”

13 kwietnia 2023 r. w naszej szkole, jak co roku odbyła się kolejna edycja szkolnych eliminacji konkursu recytatorskiego ,,Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”. Wzięło w niej udział 14  recytatorów z klas  I-III. Wszyscy recytatorzy występując mieli możliwość kontaktu z kulturą żywego słowa, a także możliwością rozwijania swoich recytatorskich i aktorskich uzdolnień. Chociaż na początku mówili o wielkiej tremie, to wygłaszając ciekawie, barwnie wiersze, potrafili doskonale sobie z nią poradzić.
W wyniku obrad jury wyłoniło następujących zwycięzców:

  • I miejsce-  Laura Markiewicz  kl. III b
  • II miejsce- Hanna Tomaszewska kl. I a
  • III miejsce- Natalia Kieruzel kl. III a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów na szczeblu miejskim.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 620950Odsłon razem:
  • 34Odsłon dzisiaj:
  • 4453Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content