Text size: A-A+

Święto Szkoły

7 czerwca 2024 roku nasza Szkoła, jak co roku, obchodziła swoje święto. Wszyscy uczestnicy tego dnia mogli skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy, kiełbasek z grilla, domowego smalcu i ogórków oraz popcornu i waty cukrowej. Kalorie można było spalić biorąc udział w zawodach sportowych. Na naszym szkolnym boisku zostały przygotowane stacje z konkurencjami w których mogli brać udział wszyscy chętni mali i duzi. Tuż obok dzieci mogły wyszaleć się na lubianych „dmuchańcach” ufundowanych przez Radę Rodziców. Na placu przed szkołą znalazło się też miejsce dla służb dbających codziennie o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców naszego Miasta – ratowników medycznych i strażaków. Wszystkim tym atrakcjom towarzyszyły piosenki śpiewane przez naszych uczniów. Swoim tańcem zaczarował nas Zespół Omen. Towarzyszyli nam uczniowie ZSRCKP w Świdwinie zachęcając do tego, by w przyszłości dalej uczyć się w Świdwinie. Atrakcją było malowanie twarzy, balonikowe zabawki. Dziewczynki zaplatały sobie kolorowe warkoczyki do swoich włosów, uczniowie malowali na folii, dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa. Nie brakowało w naszej Szkole dzisiaj Gości : władz naszego Miasta, dyrektorów zaprzyjaźnionych placówek edukacyjnych, dziadków naszych uczniów oraz mieszkańców Świdwina. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili. Szczególnie dziękujemy naszym szkolnym Rodzicom, którzy razem z nami tworzą świdwińska Jedynkę.

 

 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 631220Odsłon razem:
  • 163Odsłon dzisiaj:
  • 7184Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content