Text size: A-A+

Sukces naszej utalentowanej uczennicy

23 listopada 2023 Laura Markiewicz z klasy 4b wzięła udział w XXXVII Turnieju Recytatorskim Młody Skamander

. Uczennica odniosła wielki sukces, bowiem w 2 kategorii dla klas 4-6, gdzie o podium walczylo ponad 60 uczestników zajęła I miejsce. Laura wystąpiła również podczas uroczystej gali, która odbyła się 25 listopada w Kinie Goplana w Połczynie Zdroju. Jest nam niezmiernie miło, że nasza uczennica pomimo swoich dziecięciu lat, mogła wystąpić przed tak szacownym jury jak Grażyna Szapołowska czy Maciej Makowski. Dziękujemy organizatorom za umożliwienie udziału młodszym uczestnikom. Wierzymy, że kiedyś będziemy mieli możliwość podziwiać niektórych z naszych recytatorów na deskach Teatru Narodowego. Gratulujemy Laurze oraz jej Rodzicom❤️❤️❤️❤️

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636832Odsłon razem:
  • 33Odsłon dzisiaj:
  • 3366Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content