Text size: A-A+

Sprzątamy i jesieni szukamy

Jak co roku, uczniowie klasy 3b chętnie wzięli udział w akcji na rzecz ochrony środowiska „Sprzątanie Świata”. W czwartek 21 września wybrali się do ,,Dużego Parku”, uzbrojeni w rękawice ochronne i worki na śmieci. Dzieci ochoczo przeszukiwały nawet najbardziej ukryte miejsca, czego rezultatem były pełne worki odpadów. Pobyt w parku był też okazją do prowadzenia obserwacji przyrodniczych i szukania oznak jesieni. W drodze powrotnej, zmęczone, ale zadowolone dzieci, zjadły solidne, jak najbardziej zasłużone lody.

Serdecznie dziękujemy Mamie Antka i Mamie Franka za opiekę podczas wycieczki, a Rodzicom za pyszne lody.

Anna Kuzio

 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622385Odsłon razem:
  • 120Odsłon dzisiaj:
  • 5888Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content