Text size: A-A+

“Smok Czyścioszek w Świdwinie”- przedstawienie ekologiczne w wykonaniu dzieci z grupy 0a

W słoneczny poniedziałek doszło do bardzo wzruszającego zderzenia dwóch pokoleń – dzieci z naszej szkoły z seniorami z Klubu Seniora w Świdwinie i podopiecznymi Dziennego Domu Opieki Medycznej w naszym mieście. Dzieci przedstawiły bajkę ekologiczną dla swoich gości. Biletem wstępu były nakrętki od butelek PET, które przeznaczymy na cel charytatywny. Jest też druga korzyść, butelkę czy inne opakowanie bez zakrętki łatwo jest zgnieść, a tym samym objętość odpadów się zmniejsza. Celem przedstawienia było zachęcenie do współdziałania na rzecz naszej planety poprzez codzienne proekologiczne czynności, a także kształtowanie właściwych postaw wobec przyrody. Aktorzy po raz kolejny zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Kolejnym punktem spotkania były warsztaty- tworzenie “słoiczków mocy” z barwioną solą. Spotkanie przebiegało w miłej i wesołej atmosferze.

Przedstawienie oraz warsztaty odbyły się w ramach realizacji projektu “I Ty zostań EKOprzyjacielem”. #PomorzeZachodnie #KARRSA #społecznik #ProgramSpołecznik

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636843Odsłon razem:
  • 44Odsłon dzisiaj:
  • 3377Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content