Text size: A-A+

Orzełki Jedynki 2024

Po raz kolejny w naszej szkole odbyła się uroczystość, podczas której honorowym tytułem Orzełka Jedynki 2024 zostali wyróżnieni uczniowie, którzy odnieśli znaczące osiągnięcia w konkursach na szczeblu wojewódzkim, regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. 

Zgodnie z tradycją szkoły w uroczystości wzięli również udział rodzice naszych uczniów i nauczyciele, którzy są współautorami tego sukcesu.   Pani Anna Lipkowicz, dyrektor szkoły, wręczyła listy pochwalne, nagrody i listy gratulacyjne 45. Orzełkom, ich rodzicom i nauczycielom. 

Podczas uroczystości towarzyszyli nam zaproszeni goście: Pani Justyna Kondracka, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Świdwin, Przewodnicząca Komisji Oświaty Zdrowia Kultury i Sportu, Pani Anna Parchoć, Zastępca Przewodniczącej Komisji Oświaty Zdrowia Kultury i Sportu, Pan Mirosław Dereń, Przewodniczący Komisji Skarg Wniosków i Petycji, Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej, Pan Krzysztof Kajder, Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu, Pani Ewelina Tomaszewska, Przewodnicząca Rady Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1.   

Uroczystość uświetniły występy Szkoły Tańca Iskra, Grupy Akrobatycznej Zuzi Prusaczyk oraz występy wokalne i recytatorskie w wykonaniu: Laury Markiewicz, Julii Szyposzyńskiej, Hanny Tomaszewskiej, Marii Domańskiej, Marii Owsiak.

Serdecznie gratulujemy uczniom, którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach i otrzymali honorowy tytuł Orzełka Jedynki.

Dziękujemy Radzie Rodziców PSP nr 1 za sfinansowanie zakupu nagród dla wyróżnionych uczniów. 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636829Odsłon razem:
  • 30Odsłon dzisiaj:
  • 3363Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content