Text size: A-A+

Obchody Dnia Wolontariusza w 3a

„Celem Wolontariatu jest rozwijanie wśród dzieci i młodzieży postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących pomocy, otwartości i wrażliwości na potrzeby innych, życzliwości i bezinteresowności. Wolontariat ma na celu aktywne działanie w obszarze pomocy koleżeńskiej, społecznej, życia kulturalnego i środowiska naturalnego” – tak z grubsza brzmi definicja wolontariatu. W klasie 3a uczniowie zdobyli wiedzę na temat wolontariatu oraz przedstawiali swoje pomysły na temat niesienia pomocy innym. Dzieci miały do wykonania karty pracy na temat wolontariatu.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, składamy wszystkim wolontariuszom najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Życzymy Wam jak najwięcej zdrowia, wewnętrznej satysfakcji ze swoich działań oraz uśmiechu, wdzięczności tych, którym pomagacie. Empatia, wrażliwość, dobroć, bezinteresowność i serdeczność są cechami, które w tak szlachetny sposób potraficie spożytkować i obdarować nimi drugiego człowieka. Niech niesienie pomocy innym, wnosi w Wasze życie radość i szczęście oraz niech stanie się źródłem osobistego rozwoju.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 599357Odsłon razem:
  • 41Odsłon dzisiaj:
  • 501Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content