Text size: A-A+

Oa z wizytą w Centrum Nauki Cordis

Dnia 10.05.2024 grupa 0a uczestniczyła w zajęciach: ,,Doświadczenia edukacyjne i wystawiennicze Centrum Nauki Kopernik w Centrum Nauki Cordis w Świdwinie”. Uczniowie naszej szkoły aktywnie korzystali ze strefy odkrywania wyobraźni i aktywności, która składa się z kilkunastu angażujących eksponatów, dających możliwość samodzielnego eksperymentowania. Wystawę uzupełniła Majsternia – przestrzeń warsztatowa, w której każdy uczeń zmierzył się z kreatywnym zestawem zawierającym zadanie do wykonania.

Dziękujemy edukatorom z Centrum Nauki Cordis za zaangażowanie i fantastyczne zajęcia, które na długo zapadną w naszej pamięci.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636832Odsłon razem:
  • 33Odsłon dzisiaj:
  • 3366Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content