Text size: A-A+

młode głowy w 7a

W  tym roku szkolnym  klasa 7a realizowała na godzinach wychowawczych program profilaktyczny „Godzina dla Młodych Głów”.  Celem programu, który powstał   z inicjatywy Martyny Wojciechowskiej i Fundacji UNAWEZA   było wsparcie młodzieży i nauczycieli w działaniach z obszaru profilaktyki zdrowia psychicznego.  Podczas  lekcji, realizowanych według określonych scenariuszy, młodzież rozpoznawała swoje emocje, uczucia  i potrzeby. Młodzi ludzie dowiedzieli się  jak stawiać granice w obszarze  uczuć    i wartości.  Uczyli się jaki i kogo informować o kryzysie swoim i innych uczniów. Poznawali zasady higieny cyfrowej i bezpieczeństwa w sieci.  Warto rozmawiać otwarcie o zdrowiu psychicznym.

Wychowawca klasy 7a Agnieszka Górska  Więcej o programie: https://mlodeglowy.pl

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636834Odsłon razem:
  • 35Odsłon dzisiaj:
  • 3368Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content