Text size: A-A+

,,Między nami kobietkami”

15 kwietnia w naszej Jedyneczce odbyło się spotkanie dziewcząt klas szóstych i siódmych z Panią Sylwią Imielską – pielęgniarką ze Szczecina, która od wielu lat prowadzi prelekcje na temat dojrzewania. I tym razem dziewczęta otrzymały solidną wiedzę dotyczącą przemian okresu pokwitania, budowania swojej wartości oraz zasad higieny w tym czasie. Warto rozmawiać o tym, co dzieje się w organizmie człowieka, warto też mieć pełną wiedzę o przemianach, aby jak najłatwiej je przejść. Dlatego nasza szkoła podejmuje różne działania profilaktyczne, a opisane wyżej spotkanie było jednym z nich. Koordynator spotkania Ewa Marciniak

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622384Odsłon razem:
  • 119Odsłon dzisiaj:
  • 5887Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content