Text size: A-A+

Koło Odkrywców Przyrody

,, Koło Odkrywców Przyrody ”

Wraz z końcem roku szkolnego zakończyło swoją działalność Koło Odkrywców Przyrody. Jego członkami byli uczniowie klas 4, 5 i 6.

Na zajęciach pogłębialiśmy wiedzę o życiu roślin i zwierząt, o sposobach ochrony środowiska. Poznaliśmy tajniki pracy z mikroskopem. Uczestniczyliśmy w kilku zajęciach terenowych, podczas których poznawaliśmy faunę naszego miasta. Przygotowywaliśmy eksperymenty na Dzień Wody i prezentowaliśmy je społeczności uczniowskiej. Ale najważniejsze jest to, że pomiędzy nami powstała silna więź łącząca nas, czyli osoby kochające przyrodę i dbające o jej dobro.

Naszym opiekunem była nauczycielką przyrody pani Ewa Marciniak

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636839Odsłon razem:
  • 40Odsłon dzisiaj:
  • 3373Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content