Text size: A-A+

Klasa 2b uczciła jubileuszową -10. edycję CodeWeek

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja co roku organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem.

Do akcji, już po raz drugi, przyłączyli się również uczniowie z klasy 2B. Podczas realizacji zadań związanych z programowaniem ćwiczyli pamięć, spostrzegawczość, koncentrację uwagi oraz rozwijali kreatywność i logiczne myślenie. Wspólne wykonywanie zadań doskonaliło również umiejętność współpracy w grupie, wzajemną komunikację, ale przed wszystkim było okazją do dobrej zabawy.

Anna Kuzio

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content