Text size: A-A+

Klasa 2a poznaje Detektywa Pozytywkę

Lektura “Detektyw Pozytywka” autorstwa Grzegorza Gasdepke okazała się dla uczniów klasy 2a inspiracją do wielu działań. Na początku uczniowie tworzyli metryczkę do lektury, układali opis postaci głównego bohatera. Bardzo chętnie poznawali zagadki, które miał do rozwiązania detektyw, sami próbowali je wyjaśnić a nawet wymyślali inne zagadki do rozwikłania. Na podsumowanie lektury wykonywali bardzo kreatywne, ciekawe  i twórcze  lapbooki – pełne ciekawostek, zagadek,  kolorowych  informacji, Sudoku detektywistycznego i wykreślanek dotyczących cech dobrego detektywa. Wszyscy uczniowie pracowali w grupach z wielkim zaangażowaniem  i cierpliwością, a efekty ich pracy można podziwiać w galerii.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 631206Odsłon razem:
  • 149Odsłon dzisiaj:
  • 7170Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content