Text size: A-A+

Każde dziecko myśli, fika, bo to dobra jest gimnastyka- czyli COŚ dla ciała i umysłu

Fundacja „ Razem Q Sprawności” informuje, że w ramach zadania publicznego środków finansowanych z budżetu Powiatu Świdwińskiego w okresie od 01 kwietnia do 31 października 2023 roku, będzie realizowany projekt pod nazwą „Każde dziecko myśli, fika, bo to dobra jest gimnastyka – czyli „COŚ” dla ciała i umysłu”.

Projekt jest skierowany do dzieci, młodzieży i rodziców z powiatu świdwińskiego. Celem powyższego projektu jest kształtowanie aktywnych postaw życiowych oraz propagowanie zdrowego stylu życia w tym upowszechnianie sportu i aktywności fizycznej  poprzez stworzenie kompleksowych działań wspomagający funkcjonowanie w społeczeństwie. Beneficjenci projektu będą objęci następującymi działaniami : lokalna kampania edukacyjno – informacyjna z „ Z nami jest zdrowo i kolorowo”,  warsztaty sensoryczne dla dzieci i rodziców, organizacja Spartakiady dla maluszków, szeroko rozumiane poradnictwo dla rodziców.

Projekt będzie realizowany w siedzibie fundacji oraz na terenie jednego z przedszkoli na terenie powiatu świdwińskiego.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt pod nr telefonu: 697-385-009.

Dzieci będą przyjmowane do projektu według kolejności złożonego wniosku w siedzibie fundacji „Razem Q Sprawności” ul. Drawska 38, 78-300 Świdwin (gabinet nr. 20, I piętro w przychodni).

 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636839Odsłon razem:
  • 40Odsłon dzisiaj:
  • 3373Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content