Text size: A-A+

KARNAWAŁ W „JEDYNCE”

Karnawał, to tradycyjnie czas wesołej, radosnej i pełnej kolorów zabawy. Bale przebierańców w naszej szkole od lat gromadzą korowody księżniczek, rycerzy, żołnierzy, piratów, zwierząt, jednorożców, czerwonych kapturków … Nie da się policzyć i wymienić pomysłowych strojów, ale na pewno w pamięci pozostanie radość i szalona zabawa, która odbywała się w rytm hawajskiej muzyki, a taneczne korowody prowadzone były przez wodzirejów w hawajskich strojach. Przebierańcy z klas 0-3 uczestniczyli także w konkursach, w których towarzyszyli im wychowawcy.

Dziękujemy Uczniom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie wspaniałych, karnawałowych strojów.

Zabawę taneczną i konkursy w rytm hawajskiej muzyki i italo disco prowadzili wodzireje pod kierunkiem animatora, Pani Małgorzaty Miękczyńskiej.  

Organizacją Balu Karnawałowego zajęła się Rada Rodziców PSP nr 1 i Zespół Scrumowy nr 1.

Tekst: Beata Wachowiak

Zdjęcia: Wychowawcy klas O-III

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636839Odsłon razem:
  • 40Odsłon dzisiaj:
  • 3373Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content