Text size: A-A+

JEDYNKOWY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

„Cicha noc nadchodzi …                                                                                       Bóg się znów narodzi …”

Tradycyjnie, jak co roku w grudniu, w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny, podczas którego można było zaopatrzyć się w piękne, świąteczne dekoracje, pyszne, domowe ciasta, gofry, pierogi, kiełbaski z grilla, zimową herbatę, kawę i kakao. Autorami świątecznych, kulinarnych specjałów byli Rodzice oraz Uczniowie. 

W czasie kiermaszu dzieci mogły wziąć udział w czytaniu świątecznych bajek, warsztatach zdobienia pierników, a także zaprezentować swoje zdolności wokalne podczas występów artystycznych śpiewając zimowe i świąteczne przeboje. 

Kiermasz wprowadził uczestników w radosny, świąteczny nastrój. Każdy mógł wybierać wśród galerii ręcznie przygotowanych choinkowych ozdób i upominków, albo zajadać się pierogami  lub kiełbaskami z grilla. 

Kiermasz, jak zawsze, cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta. Dzięki takim spotkaniom czujemy wsparcie i aprobatę dla naszych działań oraz cieszymy się z integracji lokalnej społeczności. 

Wszystkim uczestniczącym w kiermaszu serdecznie dziękujemy za towarzyszenie nam w tym radosnym, przedświątecznym czasie. 

Organizatorzy: Rada Rodziców, Zespół Scrumowy nr 1, pracownicy pedagogiczni, pracownicy obsługi.

Tekst: Beata Wachowiak

Zdjęcia: Anna Santkiewicz 

 

 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636843Odsłon razem:
  • 44Odsłon dzisiaj:
  • 3377Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content