Text size: A-A+

Jasełka w Jedynce

,, Jasełka w Jedynce’’

Jedną ze świątecznych tradycji w naszej szkole jest Przedstawienie
Jasełkowe. W tym roku szkolnym uczniowie klas młodszych i starszych w dniu 22 grudnia uczestniczyli w przedstawieniu historii narodzin Chrystusa. Piękne recytacje przeplatane śpiewem kolęd i pastorałek wprowadziły nas w świąteczny, jakże podniosły nastrój. Długo oczekiwany Zbawiciel pojawił się na świecie, przynosząc ze sobą radość, dobroć i zachętę do miłości bliźniego.
Jasełka uświadomiły nam, że warto być blisko innych, warto dbać o drugiego człowieka i w życiu kierować się nie tylko swoim dobrem, ale również dobrem bliźniego.
Szkolne Jasełka przygotowała p. M. Ziółkowska przy współpracy z p. E.
Uss oraz członków zespołu scrumowego: p. A. Górskiej, p. E. Pietrucik, p. A. Kasprzak, p. E. Marciniak oraz p. J. Pawelca. Wzięli w nich udział uczniowie z następujących klas: 1a, 3b, 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636830Odsłon razem:
  • 31Odsłon dzisiaj:
  • 3364Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content