Text size: A-A+

Jak karnawał, to zabawa…

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja.

Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniach 1 i 2 lutego. Na pięknie udekorowanym holu pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Żówie Ninja, Batmany, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na hali podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Zabawę dla klas 0-3 prowadziła Pani Małgosia Miękczyńska Reha-Fit. Dla klas 4-8 bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu balu, za przygotowane poczęstunki i dekorację sali.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zasponsorowanie animatora oraz poczęstunku.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622384Odsłon razem:
  • 119Odsłon dzisiaj:
  • 5887Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content