Text size: A-A+

II Zlot im.Tadeusza Małeckiego

14 czerwca członkowie szkolnego koła PTTK wzięli udział w II Zlocie im. Tadeusza Małeckiego. Celem  rajdu była promocja spędzenia czasu na świeżym powietrzu, aktywności ruchowej, integracji młodzieży.

Trasa wycieczki  przebiegała wokół malowniczo położonego jeziora w Brzeżnie.  Podczas rajdu w  Centrum Kultury w Brzeżnie odbył się  konkurs dotyczący znajomości powiatu świdwińskiego. Bardzo duża wiedzą wykazał się, uczeń z klasy 5b, Dorian Potejko, który zna wiele zakątków naszego powiatu.  Dobrze poradziły sobie także dziewczynki: Kinga Pietrucik z klasy 8a oraz Zosia Kapciak z 6a. Wszystkim zwycięzcom konkursu gratulujemy.  Na zakończenie, nad jeziorem na uczestników imprezy czekały kiełbaski z grilla i liczne słodkości. Nie zabrakło pamiątkowych drobiazgów.  Wszyscy w dobrych humorach wróciliśmy autokarem do Świdwina.  Bardzo dziękujemy Panu  Andrzejowi Janasowi – Prezesowi Oddziału PTTK  Świdwin oraz panu Wiesławowi Wieczorkowi za przygotowanie sympatycznego wydarzenia.  Dziękujemy opiekunom szkolnego koła PTTK p. Edycie Pietrucik, p.  Małgorzacie Ziółkowskiej  oraz  p. Agnieszce Górskiej za  zaangażowanie w  działalność organizacji.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636843Odsłon razem:
  • 44Odsłon dzisiaj:
  • 3377Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content