Text size: A-A+

EKO – Familiada- turniej wiedzy przyrodniczej

W naszej szkole odbył się turniej wiedzy przyrodniczej dla grup zerowych pt. „EKO – Familiada”. Pomysł został zaczerpnięty z programu telewizyjnego. Jak w prawdziwej telewizyjnej Familiadzie, nasz turniej rozpoczął się od charakterystycznego sygnału. Dwie fantastyczne drużyny 0a i 0b rywalizowały ze sobą. Pytania oraz zadania konkursowe związane były z ochroną środowiska, recyklingiem, różnorodnością biologiczną. Dzieci wykazywały się dużą wiedzą i niesamowitym refleksem. Wszyscy dzielnie walczyli o każdy punkt. Turniej zakończył się remisem. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636836Odsłon razem:
  • 37Odsłon dzisiaj:
  • 3370Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content