Text size: A-A+

Dzień Ziemi w klasie 3a

22 kwietnia Dzień Ziemi to największe międzynarodowe święto ekologiczne. Powstało ponad 50 lat temu, aby uświadamiać, jak ważną kwestią jest ochrona środowiska. Z tej okazji klasa 3a przypomniała sobie, co można zrobić dla Ziemi i w jaki sposób można dbać o naszą planetę. Dodatkowo był to kolejny nietypowy dzień z naszej innowacji. Nie zabrakło rebusów, łamigłówek i ciekawych prac plastycznych. Zachęcamy Was do celebrowania tego święta, możecie wyjść z domu i pójść do Przyrody, do lasu, na łąkę, do parku. Poświęćcie trochę czasu na bycie z Przyrodą, na refleksję, jak ona jest dla nas ważna, ale i jak jest fascynująca i piękna.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content