Text size: A-A+

Dzień Pustej Klasy 2024

Dzieci z grupy 0a przyłączyły się do obchodzonego na całym świecie „Dnia Pustej Klasy”, który jest wyjątkową, międzynarodową inicjatywą promującą wartości edukacyjne na świeżym powietrzu.  Dzieci opuściły swoją salę i udały się do naszego miejskiego parku. Tam utrwaliły cyfry, wykonały prace przyrodniczo – matematyczne. Dzieci robiły sobie naturalne tatuaże, które znikały gdy słońce chowało się za chmury. Poznały wiele ciekawostek o chmurach, próbowały je rozpoznać i nazwać. Podziwiały je wsłuchując się w odgłosy przyrody.  Był również bieg przełajowy. Zajęcia dały dzieciom dużo radości i możliwości spożytkowania swojej niewyczerpanej energii, rozwijały kreatywność i wyobraźnię.

#dzienpustejklasy

 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 631213Odsłon razem:
  • 156Odsłon dzisiaj:
  • 7177Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content