Text size: A-A+

Dzień Mamy w naszej szkole

26 maja Dzień Matki – to szczególne święto, które honoruje wszystkie Mamy, stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie. Dnia 28 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Uczniowie klas 0-III  przygotowali dla swoich kochanych Mam krótki program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy i utworów muzycznych. Dzieci w wyjątkowy sposób wyraziły swoją wdzięczność, szacunek, a nade wszystko okazały swoją miłość do kochanych Mam. Po części artystycznej dzieci obdarowały swoje Mamy własnoręcznie wykonanymi portretami. Atmosfera uroczystości była wspaniała i wzruszająca. Poprzez wiersze i piosenki wyraziły swoje uczucia do swoich kochanych Mam.

 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 631212Odsłon razem:
  • 155Odsłon dzisiaj:
  • 7176Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content