Text size: A-A+

Czekoladowy autobus w naszej szkole

21 lutego 2024 roku zawitał do naszej szkoły “Czekoladowy autobus”, który przeniósł naszych uczniów do słodkiego świata czekolady.

Organizatorzy zadbali o to, by każde dziecko mogło się poczuć jak prawdziwy MasterChef – w tym celu wszystkie dzieci warsztatów ubrane były w specjalne fartuszki. Dzieci zostały zapoznane z historią czekolady, dowiedziały się skąd się bierze czekolada. Kolejnym punktem programu była degustacja trzech rodzajów czekolady. Do zajęć wykorzystano zdrową czekoladę o zawartości 85% kakao. Każde dziecko przy pomocy foremki wykonało swoją czekoladkę. Rysowało wzory czekoladą i ozdabiało je innymi rodzajami masy czekoladowej. Wszyscy uczestnicy zdobyli słodkie nagrody. Wręczono każdemu dziecku dyplom Mistrza Czekolady. Było pysznie.

 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622384Odsłon razem:
  • 119Odsłon dzisiaj:
  • 5887Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content